Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 7 I 2024

Ogłoszenia parafialne - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 7 I 2024

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Największym odkryciem człowieka nie jest odnalezienie czegoś czy kogoś, lecz samego siebie. Są dzisiaj ludzie, którzy potrafią się w życiu odnaleźć chociaż przychodzi to często ze znacznymi oporami i po wielkich trudach. Są także i tacy, którzy nadal miewają poważne problemy w odnalezieniu siebie jako ludzi ochrzczonych, wciąż nie chcą, albo nie potrafią docenić tych darów, które otrzymali od Boga w momencie chrztu świętego. Pomimo tego Bóg im tych darów nie odwołuje ani nie odbiera, świadczy o tym niezatarte znamię, trwały charakter, jaki chrzest wycisnął na ludzkiej duszy, niezniszczalny i nieusuwalny znak przynależności do Chrystusa i jego Kościoła. Jezus nieustannie pragnie i nigdy nie przestanie pragnąć, aby tak jak w Nim tak i w nas Ojciec niebieski zawsze miał upodobanie.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na misje.

Wizyta duszpasterska – Kolęda:
- W środę od godziny 13.00: Orawcowa i Wieczorek;
- W piątek od godziny 13.00: Centrum I